För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.
personal.jpg

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Alex Prasiadis

VD & Inköp 
+46 (0) 733 12 22 55
alex@indusafe.se

Sadije Abedinovska

Inköp & Webbansvarig
+46 (0) 708 79 20 70
sadije@indusafe.se

Niclas Björklund

Säljansvarig & Produktspecialist
+46 (0) 733 12 22 40
niclas@indusafe.se

Christian Hagberg

Innesäljare & Produktspecialist
+46 (0) 708 79 20 74
christian@indusafe.se

Stathis Orfanidis

Lager/Logistik & Sälj
+46 (0) 708 79 20 72
stathis@indusafe.se

Elias Prasiadis

Säljare
+46 (0) 761 34 60 83
elias@indusafe.se

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan